Przetargi / Polska

Przetargi publiczne – województwo małopolskie

W ostatnich 12 miesiącach zamawiający (województwo małopolskie) opublikowali 5605 ogłoszeń o zamówieniu i 4514 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; teraz otwarte: 486. Source: Arcadium Data, data as of .

Public tenders in Lesser Poland Voivodeship (Poland): 5,605 calls in 12 months.

Otwarte teraz486
Ogłoszenia26 530
Przetargi, 12 miesięcy5605
Udzielone zamówienia, 12 miesięcy4514
Wartość udzielonych, 12 miesięcy€22.4bn
Od2023-10

Ogłoszenia miesięcznie

2024-11: Calls for tender 332, Awards 3652024-12: Calls for tender 299, Awards 4022025-01: Calls for tender 278, Awards 4902025-02: Calls for tender 286, Awards 3002025-03: Calls for tender 358, Awards 2542025-04: Calls for tender 410, Awards 2852025-05: Calls for tender 376, Awards 2622025-06: Calls for tender 429, Awards 2722025-07: Calls for tender 429, Awards 3592025-08: Calls for tender 384, Awards 3082025-09: Calls for tender 493, Awards 3602025-10: Calls for tender 652, Awards 4082025-11: Calls for tender 459, Awards 3072025-12: Calls for tender 428, Awards 5262026-01: Calls for tender 415, Awards 5422026-02: Calls for tender 429, Awards 2902026-03: Calls for tender 509, Awards 3532026-04: Calls for tender 504, Awards 3532026-05: Calls for tender 450, Awards 4442026-06: Calls for tender 465, Awards 3682026-07: Calls for tender 540, Awards 3872026-08: Calls for tender 409, Awards 2582026-09: Calls for tender 526, Awards 3732026-10: Calls for tender 471, Awards 313

Notices per month by publication date, 2024-11 to 2026-10; solid bars: calls for tender, light bars: awards.

Branże (działy CPV)

BranżaCPVOgłoszeniaPrzetargi, 12 miesięcy
Sprzęt medyczny i farmaceutyki3373601421
Odpady, sprzątanie i środowisko902738557
Roboty budowlane451585442
Sprzęt biurowy i komputerowy301469292
Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny381251255
Sprzęt transportowy341125251
Usługi dla biznesu791073194
Paliwa i energia09829162
Usługi architektoniczne i inżynieryjne71808198
Naprawy i konserwacja50766161
Oprogramowanie i systemy informatyczne48751310
Meble i środki czystości39708156
Usługi finansowe i ubezpieczeniowe66674118
Usługi rolnicze i leśne7764058
Usługi informatyczne72602171
Ochrona zdrowia i pomoc społeczna8556324
Usługi transportowe60468108
Sprzęt elektryczny i oświetlenie31378117
Sprzęt radiowy, telewizyjny i telekomunikacyjny3231185
Maszyny przemysłowe4230882
Odzież i obuwie1825961
Żywność i napoje1522228
Chemikalia2420746
Hotelarstwo, gastronomia i handel5520235
Sprzęt bezpieczeństwa, przeciwpożarowy i obronny3519658
Inne usługi9815246
Materiały budowlane4414930
Usługi wspierające transport i podróże6310319
Usługi pocztowe i telekomunikacyjne649416
Druki228814
Maszyny górnicze i budowlane438726
Edukacja i szkolenia807918
Usługi komunalne65450
Górnictwo i metale14336
Maszyny rolnicze16318
Usługi instalacyjne51314
Artykuły sportowe, zabawki i instrumenty muzyczne37303
Rekreacja, kultura i sport92265
Produkty rolne i leśne03203
Badania i rozwój73192
Usługi w zakresie nieruchomości70168
Skóra, tekstylia, tworzywa i guma19144
Administracja i zabezpieczenie społeczne75133
Dostawa wody4150
Usługi naftowe i gazowe7620

Najnowsze przetargi

OpublikowanoPrzetargZamawiającyTerminWartość szacunkowa
2026-10-23Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Miasta Nowego Sącza oraz jednostek organizacyjnych Numer refere…Miasto Nowy Sącz2026-11-19n/a
2026-10-23Dostawa leków – programy lekowe – 6 zadańUniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie2026-11-24€6.8M
2026-10-23„Zagospodarowanie w Instalacji Komunalnej odpadów zmieszanych i odpadów zbieranych selektywnie pochodzących z…Przedsiębiorstwo Komunalne "KOMAX" Sp. z o.o.2026-11-23n/a
2026-10-23Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w terminie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.…Gmina i Miasto Dobczyce2026-10-30n/a
2026-10-23Aparat do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniemUniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie2026-10-30n/a
2026-10-23Budowa strażnicy KP PSP w Nowym Targu wraz z JRGKomenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie2026-10-29n/a
2026-10-23Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy laboratoryjnych materiałów zużywalnych dla jednostek orga…Uniwersytet Jagielloński2026-11-27€160k
2026-10-23Udzielenie kredytu długoterminowegoGMINA SZCZUROWA2026-11-23n/a

Najnowsze udzielone zamówienia

OpublikowanoZamówienieZamawiającyWykonawcyWartość
2026-10-23Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki adaptacji do zmiany klimatu w ra…Województwo MałopolskieDigi Lab sp. z o.o.€30,683
2026-10-23Zimowe utrzymanie dróg miejskich w Nowym Targu w sezonie 2026/2027.Gmina Miasto Nowy Targ€666k
2026-10-23Zielone Ulice – Odbetonowanie przestrzeni publicznej Krakowa oraz budowa zbiornika retencyjnego w rejonie ul.…Zarząd Infrastruktury Wodnej w KrakowiePrzedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego w Krakowie Sp.z o.o.€533k
2026-10-23ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE KONTRAKTOWANE ODRĘBNIE - HEMODIALIZOTERAPIAMałopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie€319k
2026-10-23Podniesienie odporności na zagrożenia cybernetyczne infrastruktury wodno-ściekowej w Gminie Dobczyce, w ramac…Gmina i Miasto Dobczyce€229k
2026-10-23Różne urządzenia i produkty medyczne – sprzęt jednorazowego użytkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w BrzeskuBialmed Sp. z o.o., SINMED Sp. z o. o., BERYL MED POLAND Sp. z o.o., ...€73,164
2026-10-23Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027Powiatowy Zarząd Dróg w Bochni z siedzibą w Nowym Wiśniczu€939k
2026-10-23Dostawa materiałów do aparatów będących własnością Szpitala Uniwersyteckiego.SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIEANMAR Spółka z o. o., Radiotherapy Accessories Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., ...€758k

Najwięksi zamawiający

ZamawiającyOgłoszenia
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE1793
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie1627
3 Regionalna Baza Logistyczna931
Województwo Małopolskie865
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.807
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie704
Uniwersytet Jagielloński574
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie489
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II470
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie420

Województwa

Track public contracts

Get every new call for tender and contract award in your sectors and countries, keyed by winner domain: a daily feed, the REST API and an MCP server for AI agents. Free to start, no card.

Source: Arcadium Data tenders database, 3,362,786 official public procurement notices from EU TED and UK Find a Tender, read through their open-data APIs (no logins). Winners that could be a private person (sole traders) are withheld; buyers are public bodies. Data as of 2026-10-23.

Questions

Ile przetargów publicznych ogłasza się – województwo małopolskie?

W ostatnich 12 miesiącach: 5605 ogłoszeń o zamówieniu i 4514 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; 486 otwartych przetargów (stan na 2026-10-23).

Czy przeglądanie przetargów jest bezpłatne?

Tak. Ta strona jest bezpłatna i nie wymaga rejestracji; każdy przetarg prowadzi do oficjalnego ogłoszenia (TED lub Biuletyn Zamówień Publicznych) z dokumentacją.

Którzy zamawiający ogłaszają najwięcej przetargów – województwo małopolskie?

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE (1,793), Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (1,627) and 3 Regionalna Baza Logistyczna (931) (ogłoszenia od 2023-10, stan na 2026-10-23).

Cite as: Arcadium Data, "Przetargi publiczne województwo małopolskie: 486 otwartych przetargów (za darmo)", https://arcadiumdata.io/tenders/pl/r/malopolskie/, data as of 2026-10-23.