Przetargi / Polska

Przetargi publiczne – województwo mazowieckie

W ostatnich 12 miesiącach zamawiający (województwo mazowieckie) opublikowali 18 516 ogłoszeń o zamówieniu i 13 564 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; teraz otwarte: 1289. Source: Arcadium Data, data as of .

Public tenders in Masovian Voivodeship (Poland): 18,516 calls in 12 months.

Otwarte teraz1289
Ogłoszenia84 985
Przetargi, 12 miesięcy18 516
Udzielone zamówienia, 12 miesięcy13 564
Wartość udzielonych, 12 miesięcy€83.2bn
Od2023-10

Ogłoszenia miesięcznie

2024-11: Calls for tender 1,142, Awards 1,0692024-12: Calls for tender 937, Awards 1,2552025-01: Calls for tender 1,005, Awards 1,3412025-02: Calls for tender 978, Awards 9232025-03: Calls for tender 1,246, Awards 7862025-04: Calls for tender 1,377, Awards 7842025-05: Calls for tender 1,257, Awards 7452025-06: Calls for tender 1,476, Awards 8422025-07: Calls for tender 1,670, Awards 1,0412025-08: Calls for tender 1,448, Awards 9482025-09: Calls for tender 1,693, Awards 1,1092025-10: Calls for tender 1,988, Awards 1,2212025-11: Calls for tender 1,479, Awards 1,0402025-12: Calls for tender 1,478, Awards 1,4702026-01: Calls for tender 1,201, Awards 1,2782026-02: Calls for tender 1,321, Awards 9902026-03: Calls for tender 1,616, Awards 1,0352026-04: Calls for tender 1,704, Awards 1,0132026-05: Calls for tender 1,585, Awards 1,1422026-06: Calls for tender 1,612, Awards 1,1922026-07: Calls for tender 1,853, Awards 1,1552026-08: Calls for tender 1,586, Awards 9662026-09: Calls for tender 1,691, Awards 1,2292026-10: Calls for tender 1,390, Awards 1,054

Notices per month by publication date, 2024-11 to 2026-10; solid bars: calls for tender, light bars: awards.

Branże (działy CPV)

BranżaCPVOgłoszeniaPrzetargi, 12 miesięcy
Sprzęt medyczny i farmaceutyki3314 3812914
Odpady, sprzątanie i środowisko9060361052
Roboty budowlane4553621572
Usługi informatyczne7250631208
Naprawy i konserwacja504631956
Oprogramowanie i systemy informatyczne4845981431
Usługi architektoniczne i inżynieryjne7144181136
Sprzęt biurowy i komputerowy303977933
Sprzęt transportowy343729754
Usługi dla biznesu793279772
Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny383146666
Paliwa i energia093030561
Meble i środki czystości392356525
Sprzęt radiowy, telewizyjny i telekomunikacyjny322228578
Usługi finansowe i ubezpieczeniowe662108348
Usługi rolnicze i leśne771760249
Usługi transportowe601363207
Sprzęt elektryczny i oświetlenie311181302
Żywność i napoje151121187
Ochrona zdrowia i pomoc społeczna851085168
Hotelarstwo, gastronomia i handel55994193
Maszyny przemysłowe42946246
Edukacja i szkolenia80933161
Sprzęt bezpieczeństwa, przeciwpożarowy i obronny35884180
Usługi pocztowe i telekomunikacyjne64846201
Materiały budowlane44771146
Odzież i obuwie18628100
Badania i rozwój73561139
Usługi wspierające transport i podróże63531105
Chemikalia2444686
Usługi komunalne653747
Inne usługi9829472
Druki2227741
Usługi instalacyjne5125546
Maszyny górnicze i budowlane4322941
Rekreacja, kultura i sport9219847
Maszyny rolnicze1619332
Usługi w zakresie nieruchomości7017737
Produkty rolne i leśne0315720
Administracja i zabezpieczenie społeczne7510217
Górnictwo i metale1410122
Artykuły sportowe, zabawki i instrumenty muzyczne3710033
Skóra, tekstylia, tworzywa i guma196319
Usługi naftowe i gazowe76516
Dostawa wody41220

Najnowsze przetargi

OpublikowanoPrzetargZamawiającyTerminWartość szacunkowa
2026-10-23Dostawa produktu leczniczego TrametinibInstytut Hematologii i Transfuzjologii2026-10-28n/a
2026-10-23Dostawa zup, sosów, przypraw, kawy i herbaty oraz miodu naturalnego28 Wojskowy Oddział Gospodarczy2026-11-02n/a
2026-10-23Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i…Narodowy Fundusz Zdrowia2026-11-18€927k
2026-10-23Dostawa noktowizorów indywidualnych WSSkarb Państwa - Jednostka Wojskowa Nr 23052026-10-30n/a
2026-10-23ZP/18–Ambulans/2026Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej RM­MEDITRANS Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach2026-11-23n/a
2026-10-23Usługa eksploatacji i rozwoju Systemu Dozoru ElektronicznegoMinisterstwo Sprawiedliwości2026-11-03n/a
2026-10-23Świadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwest…Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.2026-11-17n/a
2026-10-23Sukcesywna dostawa leków i materiałów medycznych dla Wydziału Medycyny WeterynaryjnejSZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE2026-11-25n/a

Najnowsze udzielone zamówienia

OpublikowanoZamówienieZamawiającyWykonawcyWartość
2026-10-23Świadczenie usługi nadawczej sygnału multipleksu naziemnego MUX6 na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do…Telewizja Polska S.A. w likwidacjin/a
2026-10-23Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadaniaGłówny Inspektorat Ochrony ŚrodowiskaEnvimet Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MLU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atmoservice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ...€257k
2026-10-23BISPECYFICZNE PRZECIWCIAŁO naśladujące aktywny czynnik VIII wraz z sukcesywnymi dostawami do Ośrodków Leczeni…Narodowe Centrum KrwiRoche Polska Sp. z o.o.€28.8M
2026-10-23Dostawa materiałów budowlanych dla Regionalnego Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Kategoria dostawy - Kate…Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskien/a
2026-10-23„Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutro…Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie”POLON-IZOT” Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością€1.4M
2026-10-23Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla przebudowy gazociągu DN 400 na…Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.TECHCOM PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ€385k
2026-10-23Postępowanie: Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028 – 22 częściIzba Administracji Skarbowej w WarszawiePPUH "RADKOM" Sp. z o.o., PU HETMAN Sp. z o.o., "JARPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ...€446k
2026-10-23Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn. Dostosowanie urządzeń srk warstwy podstawowej do współpracy…PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.n/a

Najwięksi zamawiający

ZamawiającyOgłoszenia
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie4314
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.1864
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego1526
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.1437
PGE Energia Ciepła S.A.1428
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy1368
Bank Gospodarstwa Krajowego1315
Agencja Mienia Wojskowego1301
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI1257
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.1154

Województwa

Track public contracts

Get every new call for tender and contract award in your sectors and countries, keyed by winner domain: a daily feed, the REST API and an MCP server for AI agents. Free to start, no card.

Source: Arcadium Data tenders database, 3,362,786 official public procurement notices from EU TED and UK Find a Tender, read through their open-data APIs (no logins). Winners that could be a private person (sole traders) are withheld; buyers are public bodies. Data as of 2026-10-23.

Questions

Ile przetargów publicznych ogłasza się – województwo mazowieckie?

W ostatnich 12 miesiącach: 18 516 ogłoszeń o zamówieniu i 13 564 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; 1289 otwartych przetargów (stan na 2026-10-23).

Czy przeglądanie przetargów jest bezpłatne?

Tak. Ta strona jest bezpłatna i nie wymaga rejestracji; każdy przetarg prowadzi do oficjalnego ogłoszenia (TED lub Biuletyn Zamówień Publicznych) z dokumentacją.

Którzy zamawiający ogłaszają najwięcej przetargów – województwo mazowieckie?

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (4,314), PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (1,864) and Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1,526) (ogłoszenia od 2023-10, stan na 2026-10-23).

Cite as: Arcadium Data, "Przetargi publiczne województwo mazowieckie: 1289 otwartych przetargów (za darmo)", https://arcadiumdata.io/tenders/pl/r/mazowieckie/, data as of 2026-10-23.